PGS

ICE TOTALLY GAMING 2019
Londyn

01 Projekt

Targi: ICE Totally Gaming to pozycja obowiązkowa jeżeli chodzi o targi dla każdego, kto jest związany z branżą hazardu w ten czy inny sposób. I widać, że tak właśnie ludzie to traktują. Rekordowa liczba 28 487 odwiedzających w zeszłym roku, tylko ugruntowała pozycję ICE Totally Gaming jako najważniejszej wystawy branżowej na całym świecie.

Wystawca: PGS LAB

Technical Manager: Adam Beim

wielkość stoiska: 226 m²

Design i nadzór projektowy: Evolve Creative Solutions

02 Wyzwanie

Głównym zadaniem wszystkich wystawców na targach w Londynie było dostarczenie publiczności show z prawdziwego zdarzenia oraz promowanie gier sieciowych jako nowego trendu. Firma PGS po raz kolejny skupiała uwagę odwiedzających targi na swoim stoisku. Swoim stoiskiem pochłonęli społeczność gamingową i zdecydowanie wywiązali się ze swoich założeń.

03 Realizacja

Ustawiliśmy ogromny ekran o wysokiej rozdzielczości w punkcie centralnym stoiska, co pozwoliło maksymalnie skupić uwagę odwiedzających. na stoisku PGS. Największy ekran miał 9m długości i 5 m wysokości. Wszystkie 7 ekranów LED ustawiliśmy po okręgu, a to sprawiło, że stoisko wyglądało jak prawdziwa oaza dla graczy. Podwieszenie, w postaci podświetlonego logo firmy wraz z w pełni zaprogramowanymi przez nas mieniącymi się kolorami ledami było jednym z punktów przyciągających do stoiska.

PGS

Londyn ICE Totally Gaming 2019 226 m²

PGS

Londyn ICE Totally Gaming 2019 226 m²

PGS

Londyn ICE Totally Gaming 2019 226 m²

PGS

Londyn ICE Totally Gaming 2019 226 m²

TREND.
expo

Jak przygotować się do targów? Jak stworzyć przyciągające wzrok stoisko targowe?
Kiedy rozpocząć przygotowania do targów? Co jest modne w wystawiennictwie targowym?
Zbieramy porady, wskazówki oraz dzielimy się zidentyfikowanymi przez nas trendami.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę