DISCOVER SMART DESIGN STYLE

kreujemy przestrzeń, imprezy targowe & doświadczenia w jednym celu - aby wzbudzać emocje i reakcje

Scroll down for more

Smart Idea

Naszym marzeniem było stworzenie firmy, która będzie robiła rzeczy mądre, piękne i użyteczne. Firmy, która będzie inspirować innych, pozytywnie wpłynie na postrzeganie Waszej marki i nada Waszym produktom nowego znaczenia. Dzięki zaufaniu i wiarze naszych Klientów mamy energię aby tworzyć niesamowite rzeczy na targach. Teraz możemy powiedzieć, że spełniliśmy swoje marzenia  – pracujemy dla Was od ponad 10 lat i czujemy się naprawdę spełnieni.

0
lat doświadczenia
0
stoisk rocznie
0
międzynarodowych imprez targowych
0
zaangażowanych pracowników

Najważniejszy jest zespół. Poznaj smarty i nasz sposób działania. Bądźmy w kontakcie – nie bój się napisać do nas parę słów albo zadzwonić – chcemy Ciebie też poznać!

SEE OUR TEAM >

Właściciele
Wyznaczają cele i standardy

Łukasz Jerzmanowski Właściciele

tel. +48 502 043 930

lukas@smartdesign-expo.com

A founder of a very promising rock band. Some time ago he was Poland’s brightest hope for the FIFA World Cup… and this still remains to be true! In between these jobs, he has decided to become a photographer and the visionary manager of the marketing department and the design department in SDE. He has been working in the trade exhibition industry for more than 16 years.

Michał Ogrzewalski Właściciele

tel. +48 501 413 101

michal@smartdesign-expo.com

As a real master of composure, he never loses his head. Calmness is his greatest strength. He is the manager of the design department and the SDE’s peacemaker. He has been working in the trade exhibition industry for 16 years.

Darek Kaczmarek Właściciele

tel. +48 502 043 936

darek@smartdesign-expo.com

A real tech geek and a fan of big numbers. He would make a great scientist and a fantastic dancer. In SDE he is the manager of the production department. He has been working in the trade exhibition industry for 19 years.

Dział Projektowy
Twoi przewodnicy po (targowej) dżungli

Katarzyna Kwiatkowska Senior project manager

+48 884 994 048

kate@smartdesign-expo.com

Dorota Capińska Project manager

+48 512 561 797

dorota@smartdesign-expo.com

Nicola Styczyńska Project manager

+48 534 385 916

nicola@smartdesign-expo.com

Marta Szymańska Kierownik Rozwoju Biznesu

+ 48 574 753 777

martas@smartdesign-expo.com

Projektanci
Mistrzowie Photoshopa, Autocada, 3Ds MAxa i wielu innych

Marzena Michalska Projektant

+48 512 561 795

marzena@smartdesign-expo.com

Joanna Dittmar Projektant

+48 501 869 093

joanna@smartdesign-expo.com

Łukasz Zaremba Projektant

+48 575 757 063

zaremba@smartdesign-expo.com

Paweł Podemski Grafik

+48 575 458 777

pawel@smartdesign-expo.com

Weronika Politowicz Projektant

weronika@smartdesign-expo.com

Dział Techniczny
Zespół "wiemy-jak-to-zrobić"

Anna Kaniewska Technical manager

+48 502 339 981

anna@smartdesign-expo.com

Adam Beim Technical manager

+48 502 375 203

adam@smartdesign-expo.com

Piotr Gromadecki Technical manager

+48 534 138 572

piotr@smartdesign-expo.com

Agnieszka Hodyl Technical manager

+48 575 757 062

aga@smartdesign-expo.com

Małgorzata Świadek Technical manager

+48 533 543 760

gosia@smartdesign-expo.com

Joanna Wnukowska Technical manager

+48 531 054 207

joasia@smartdesign-expo.com

Dział marketingu
Zespół "wdrażajmy-pomysły-w-życie"

Katarzyna Rzadkiewicz Kierownik marketingu

+48 530 436 637

kasia@smartdesign-expo.com

Julia Królak specjalista ds. marketingu

+48 576 827 777

julia@smartdesign-expo.com

Marta Dobroś grafik

+48 884 994 068

marta@smartdesign-expo.com

Dział finansów i logistyki
Zespół "Zawsze na czas"

Olga Kobylańska Office manager

+48 884 994 480

office@smartdesign-expo.com

Katia Pakhuta Asystentka zarządu

+ 48 577 645 000

katia@smartdesign-expo.com

Patrycja Zaćmińska specjalista ds. finansów

+48 512 561 799

patrycja@smartdesign-expo.com

Dace Sardiko-Savinska specjalista ds. HR

+48 61 642 71 47

dace@smartdesign-expo.com

Karolina Marcinkowska specjalista ds. zamówień

+ 48 570 005 214

karolina@smartdesign-expo.com

Małgorzata Jakubowicz specjalista ds. zamówień

+48 570 789 159

malgosia@smartdesign-expo.com

Adrian Małkiewicz specjalista ds. logistyki

+48 530 511 469

adrian@smartdesign-expo.com

Sebastian Rogala specjalista ds. logistyki

+48 791 647 777

sebastian@smartdesign-expo.com

Krzysztof Ratajczak specjalista ds. zamówień

+48 570 789 161

krzysztof@smartdesign-expo.com

Leszek Zalewski Szef stolarni

+48 530 087 874

leszek@smartdesign-expo.com

Technical manager

Co sprawia że Twoje stoisko jest dobrym stoiskiem? Przestrzeganie podstawowych zasad projektowania nie gwarantuje świetnego designu. Znajomość przepisów technicznych lub wytycznych dotyczących targów to też za mało. Wierzymy, że Twoja firma zasługuje na stoisko, które pozwoli przyciągnąć wielu zwiedzających na targach.  Zainspiruj się naszymi realizacjami – odkryj, jak nasze stoiska smart są projektowane, produkowane i instalowane na targach.

Moscow City

MUNICH, EXPO REAL, 341m2, 2013

See more >

Samsung

Birmingham, CRUFTS, 225m2, 2013

See more >

Huawei

Amsterdam, IBC, 215m2, 2014

See more >

Drutex

Poznan, BUDMA, 100m2, 2016

See more >
teaser background Zobacz portfolio >

Duże, unikalne i zaprojektowane stoiska dopasowane do Twoich potrzeb – w tym właśnie się specjalizujemy. Ale tak jak prawdziwy Master Chef oprócz głównego dania, serwujemy naszym Klientom inne dania: powiedz jakie są Twoje preferencje a my wymyślimy dla Ciebie rozwiązanie. Możemy także wprowadzić Twój przepis w życie: Twój projekt stoiska targowego, ponieważ mamy własną stolarnię. Pozwól nam wprowadzić Twój projekt w życie!

offer

Everything starts with an idea. The idea that is so important for us that we fight hard for it. Since we want to translate our innovative ideas into reality, we do our best to find technically feasible solutions. We make the sketches of our conceptual designs and create 3D visualizations or those in our heads.

Learn more about design >

offer

Long story short: whatever you need, we will provide you with it. We can deliver any stand you could ever ask for. We have everything we need to do that: professional equipment and a team of extremely devoted people – up to 100 production & assembly workers.

Learn more about construction >

offer

Since our project management team speaks English, German, Spanish, French, Russian and Chinese, country borders do not limit us in any way. We work in close cooperation with many companies as well as marketing, event and exhibition agencies all over the world.

Learn more about why us >

Smart Design Expo Sp. z o. o.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA
NIP: 781-18-75-078

Phone: +48 61 642 71 47
e-mail: office@smartdesign-expo.com