Zabudowa stoisk targowych w Poznaniu

Planujesz wystawiać się na targach w Poznaniu? Międzynarodowe Targi Poznańskie to najstarszy ośrodek targowy w Polsce. W tym roku obchodziły setną rocznicę powstania. Te lata pozwoliły zbudować MTP pozycję lidera w zakresie organizowania imprez targowych. Poznańska impreza BUDMA jest dla branży budowlanej jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie. Zainspiruj się stoiskami zrealizowanymi przez nas na imprezach targowych w Poznaniu!


Stoiska targowe – Poznań

Od wielu lat wykonujemy stoiska targowe w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalny projekt i jego realizację, obejmującą również produkcję poszczególnych elementów. Kompleksowość naszej oferty i oryginalność zabudów sprawią, że Twoja firma może znacznie się wyróżnić podczas targów branżowych, co świetnie wpłynie na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Współpraca zaczyna się od rozmowy, ponieważ lubimy dokładnie omawiać wszystko z naszymi klientami, poznać ich potrzeby, żeby każdy projekt był dopasowany do oczekiwań i dobrze spełniał swoje zadanie. Eksperci będą zbierać informacje na temat stoisk konkurencji w przeszłości oraz innowacyjnych pomysłów stosowanych na całym świecie. Dzięki burzy mózgów będziemy w stanie wybrać najlepsze rozwiązania dla danego stoiska, także w kontekście danej branży. Ostatecznie klient otrzyma od nas projekt w formie prezentacji zawierającej wizualizacje. Jego realizacja rozpocznie się dopiero po akceptacji ze strony zleceniodawcy i wprowadzeniu ewentualnych poprawek.


Zabudowa stoisk targowych – Poznań

Proponowane przez nas stoiska targowe są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się zaawansowane technologicznie urządzenia, pozwalające wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i wytrzymałe materiały. Lubimy innowacje, dlatego do produkcji stoisk wykorzystujemy na przykład interaktywne tablety, telewizory, ekrany i nowoczesne oświetlenie. Dysponujemy sporym katalogiem mebli, jednak jeśli masz taką potrzebę, stworzymy nowe modele w naszej stolarni. Pracuje dla nas 150 ekspertów z różnych dziedzin – projektantów, grafików, techników, elektryków, monterów, stolarzy i nie tylko. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie. Możesz nam zaufać! Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości stoisk w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy 20-letnie doświadczenie i w każdym przypadku kierujemy się kreatywnością, oryginalnością oraz indywidualnym podejściem do zleceń.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę